Paslaugos įmonėms

Šiuolaikiniame verslo pasaulyje jau niekam nereikia įrodinėti, kad didžiausia kompanijos vertybė yra jos darbuotojai. Egzistuoja daugybė metodikų ir priemonių, padedančių padidinti personalo darbo efektyvumą. Dauguma darbdavių skiria nemažai lėšų ir laiko šiam efektyvumui didinti, tačiau pamiršta vieną, labai svarbų kompanijos sekmės aspektą – gerą darbuotojų sveikatą. O juk visos investicijos į aukštos kvalifikacijos personalą gali nueiti perniek, jei didesnę laiko dalį dalies darbuotojų nebus darbe dėl pašlijusios sveikatos. Dėl šios priežasties daugiau ne 70% Europos darbdavių yra sudarę sutartis su sveikatos priežiūros įstaigomis dėl profilaktinių darbuotojų sveikatos tikrinimų.

Investicija į darbuotojų sveikatą padeda užtikrinti produktyvų įmonės darbą bei tampa puikia papildomos motyvacijos priemone.

„Nefridos“ klinika siūlo tiek privalomuosius sveikatos tikrinimus, tiek išplėstines sveikatos tikrinimo programas, skirtas ankstyvai sveikatos sutrikimų diagnostikai. Jūsų pageidavimu galime atlikti privalomuosius sveikatos tikrinimus Jūsų įmonėje.

Patikėkite savo darbuotojų sveikatą kvalifikuotiems „Nefridos“ klinikos specialistams.

Užpildykite formą