Gydomasis masažas atpalaiduos ir padės atsigauti

Gydomasis masažas atpalaiduos ir padės atsigauti

Masažas yra labai įvairialypė reabilitacijos priemonė – jis gali atpalaiduoti, paruošti ar atstatyti kūną. Šiais laikais pacientai daugiausiai kreipiasi dėl gydomojo masažo, kurį mūsų klinikos specialistai pritaiko pagal sveikatos būklę. Kuo naudingi gydomieji masažai?

Švelniai atliekamas gydomasis masažas – puikus būdas atpalaiduoti viso kūno raumenis, sumažinti įtampą ir kasdienį stresą, pagerinti miego kokybę, nuotaiką, atitolinti minčių srautą. Visgi masažas ne tik atpalaiduoja, jis turi kur kas daugiau naudos.

Gydomojo masažo nauda

Gydomasis (medicininis) masažas skirtas kūno minkštiesiems audiniams atpalaiduoti, todėl jį atliekant, sutelkiamas dėmesys raumenims, sausgyslėms, raisčiams – visoms kūno judėjimo sistemą palaikančioms dalims. Todėl, mūsų klinikos profesionalų teigimu, ši atpalaiduojanti terapija gali padėti išspręsti net ir rimtas sveikatos problemas.

Šio masažo metu stimuliuojami gilieji raumenys ir audiniai, dirbama su daugiausiai įtampos sukaupusiais taškais. Atliekant gydomąjį masažą, specialistas taiko įvairias judesio terapijas, taiko specialias tempimo technikas. Taip pat gydomasis masažas padeda suvaldyti migrenos sukeltus galvos skausmus, panaikina kūno skausmus, gydo patempimus, sprendžia įvairias lėtines ar ūmines problemas.

Kadangi gydomasis masažas yra skirtas raumenų sistemos atpalaidavimui, jis puikiai tinka dirbantiems sėdimą darbą, daug stresuojanties, jaučiantiems kasdienę įtampą žmonėms. Be to, ši atpalaiduojanti terapija gali būti taikoma kaip papildoma gydymo priemonė gydant kitus sveikatos sutrikimus ar ligas.

Ko tikėtis iš vizito?

Pirmą kartą atliekant gydomąjį masažą vertėtų pasikalbėti su masažą atliekančiu specialistu ir tiksliai įvardinti savo nusiskundimus. Tokiu būdu masažo terapeutas galės pritaikyti Jums geriausias masažo technikas.

Jei užsisakysite ilgiau trunkantį masažą, tikėtina, kad mūsų klinikos masažuotojas didžiausią dėmesį skirs Jūsų įtampos taškams surasti ir pašalinti, taip pat kitoms kūno probleminėms sritims atrasti. Tam, kad vizitas būtų dar jaukesnis, specialistas pasirūpins atpalaiduojančia muzika ir švelniu apšvietimu.

Klinikoje „Nefrida“ šią terapiją atlieka licencijuoti masažistai, apmokyti surasti įtampos taškus kūne ir veiksmingai juos pašalinti. Kviečiame atvykti ir įsitikinti masažo nauda!

Registracija internetu
Registracija telefonu +370 46 397070