Gydomieji masažai

Gydomieji masažai

Masažas – viena seniausių gydomųjų priemonių, kuri vis dar populiari ir aktuali šiais laikais. Specialisto atliekamas masažas ne tik sumažina kaulų-raumenų, galvos bei kitokio pobūdžio skausmus, bet ir atpalaiduoja, suteikia energijos, gerina bendrą kūno ir emocinę sveikatą, o taip pat stiprina imunitetą.

Gydomieji masažai – tai medicininė priemonė, taikoma sveikatinimo tikslais ir bendram savijautos bei sveikatos gerinimui.

Gydomieji masažai rekomenduojami, jaučiant nugaros, kaklo, sprando, pečių, galvos ar kitus skausmus, sergant sąnarių ir kitomis atramos-judėjimo sistemos ligomis. Šios ligos dažnai kamuoja sėdimą darbą arba, atvirkščiai, – sunkų fizinį darbą dirbančius asmenis.

Taip pat gydomieji masažai puikiai tinka žmonėms, kurie sveiksta po įvairių fizinių traumų ar operacijų. Kadangi šie asmenys po patirtų traumų ar operacijų kurį laiką negali grįžti prie aktyvios fizinės veiklos, masažas gali tapti puikia reabilitacijos priemone, stiprinančia bendrą organizmo sveikatą bei keliančia raumenų tonusą.

Stresą, nerimą ar nuovargį patiriantys žmonės gydomojo masažo metu gali pailsėti, atsipalaiduoti bei pasikrauti energijos. Kadangi masažas teigiamai veikia visą mūsų nervų sistemą, jis gali padėti ir kovojant su nemiga.

Gydomąjį masažą verta išbandyti ir tiems, kurie nori numesti svorio. Masažas pagerina kraujotaką ir atstato limfos tekėjimą, pagerinantį mūsų medžiagų apykaitą. Taip pat masažas mažina celiulitą. Galų gale, įrodyta, kad masažai stiprina imuninę sistemą, gerina bendrą organizmo būklę, skatina organizmo atsinaujinimą ir gijimą.

Verta žinoti ir tai, kad masažai netinka karščiuojant, sergant peršalimo ar infekcinėmis ligomis, pasireiškus širdies ritmo sutrikimams, trombozei, varikoziniam venų išsiplėtimui, periferinių kraujagyslių aterosklerozei, alergijai, hemoraginiams ar kitiems bėrimams, sergant onkologinėmis ligomis, aktyvia tuberkuliozės forma, venerinėms arba pilvo ertmės organų ligomis.

Svarbu, kad gydomąjį masažą atliktų specialistai, turintys medicininį išsilavinimą ir, žinoma, patirties šioje srityje. Todėl kviečiame užsukti į reabilitacijos kliniką „Nefrida“, kurioje masažą Jums atliks puikiai savo darbą išmanantys profesionalai.

Registracija internetu
Registracija telefonu +370 46 397070