Dietologė

Laura Romeraitė-Kuklierienė

2005 m. baigė Kauno medicinos universitetą ir atliko internatūrą Respublikinėje Kauno ligoninėje.
2010 m. baigė Kauno medicinos universiteto Gastroenterologijos katedros dietologijos magistrantūrą.

Darbo patirtis: Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos reabilitacijos centre ir Palangos ligoninės priėmimo bei intensyvios terapijos skyriuose dirbo gydytoja terapeute. Šiuo metu yra Klaipėdos valstybinės kolegijos lektorė (dėsto anatomiją, histologiją, fiziologiją, neatidėliotiną pagalbą, dietetiką bei gydomąją mitybą) ir medicinos fakulteto kursinių darbų vadovė.

Kvalifikacijos kėlimas: Gydytoja bendradarbiauja su Kauno miesto bei Klaipėdos miesto ir rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurais. Taip pat atstovauja Lietuvai tarptautinio projekto „Sultys ir glotnučiai – SMART formos vitaminai“ (kaip projekto ekspertė), yra „Pieno žvaigždės“ prekinio ženklo „DVARO pienas“ komunikacijos kampanijos mitybos ekspertė. Specialistė aktyviai dalyvavo knygos „Sulieknėjusios merginos dienoraštis“, tapusios bestseleriu Lietuvoje, kūrime, teikė mitybos rekomendacijas ir patarimus lieknėjančioms.

Gydytoja yra daugkartinė Lietuvos fitneso čempionė bei Pasaulio ir Europos fitneso sidabro medalininkė. Aktyviai domisi sporto farmakologija, sporto įtaka sveikatai bei svoriui, taip pat nuolat gilina žinias apie detoksikacines dietas, Anti-Aging programą bei žmogaus psichologiją.