Haloterapijos nauda sveikatai ir savijautai

Haloterapijos nauda sveikatai ir savijautai

Haloterapija (kitaip – druskos terapija) – natūrali gydymo ir profilaktikos procedūra, padedanti efektyviai sustiprinti sveikatą ir užtikrinti puikią savijautą.

Šis nemedikamentinis gydymo būdas paremtas kvėpavimu druskingu oru druskų kasyklų mikroklimatą atkartojančioje patalpoje. Procedūros metu į druskos kristalais padengtą patalpą pro specialias angas purškiamos mikroskopinės druskos dalelės. Veikdamos odą ir kvėpavimo takus, jos skatina organizmo valymosi bei gijimo procesus. Druskų kambaryje tvyranti atpalaiduojanti atmosfera, pastovi temperatūra, drėgmė ir druskų koncentracija teigiamai veikia ir bendrą žmogaus savijautą. Haloterapijos seanso metu skambanti raminanti muzika ir naudojama spalvų terapija ramina nervų sistemą, stiprina organizmą. Tai puiki terapija žmonėms, besiskundžiantiems įtampa, nuovargiu, nervingumu, blogu miegu.

Haloterapijos procedūros puikiai tinka vaikams ir suaugusiems. Druska pasižymi priešuždegiminiu, bronchus atpalaiduojančiu, gleives skystinančiu ir uždegimą mažinančiu poveikiu. Kvėpavimas druskos prisotintu oru didina kvėpavimo takų gleivinės atsparumą aplinkos dirgikliams, mažina uždegimą, skatina atsikosėjimą ir lengvina kosulį, atkuria kvėpavimą per nosį. Haloterapijos procedūros naudingos žmonėms, dažnai sergantiems sloga, viršutinių kvėpavimo takų kataru, bronchine astma ar besiskundžiantiems dažnais lėtinio bronchito paūmėjimais.

Dėl natūralaus priešuždegiminio, antibakterinio poveikio haloterapija itin rekomenduojama vaikams ir paaugliams. Druskos terapijos seansai sustiprina imunitetą, padeda išvengti virusinių ir peršalimo ligų ar greičiau atstatyti organizmą pasveikus. Ši terapija rekomenduojama kaip gydomoji priemonė paaugliams, susiduriantiems su akne ar kitomis odos problemomis.

Haloterapijos seanso trukmė vaikams – 45 min., suaugusiems – 1 val. Efektyviam rezultatui pasiekti rekomenduojamas 10-20 haloterapijos seansų kursas, kurį patariama kartoti kas pusmetį ar metus.

Norite įsitikinti haloterapijos nauda? Kreipkitės į klinikos „Nefrida“ fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojus, kurie įvertins Jūsų sveikatos būklę ir patars, kiek haloterapijos procedūrų Jums reikia, siekiant sustiprinti sveikatą ir užtikrinti puikią savijauta.

Registracija internetu
Registracija telefonu +370 46 397070