Kuo svarbu pasirūpinti prieš kelionę į tolimus kraštus?

Kuo svarbu pasirūpinti prieš kelionę į tolimus kraštus?

Statistiniai duomenys rodo, kad vis daugiau lietuvių vasaros atostogas nusprendžia praleisti ne tik įvairiose Lietuvos vietovėse, bet ir užsienio šalyse. Norint turėti kuo smagesnį laiką, prieš keliaujant į tolimus kraštus svarbu pasirūpinti didžiausiu savo turtu – sveikata. Specialistai rekomenduoja apsilankyti pas šeimos gydytoją ir atlikti visas reikiamas procedūras. 

Sveikatos patikra. Likus savaitei ar kelioms iki kelionės pradžios, atvykite profilaktiniam patikrinimui pas savo šeimos gydytoją. Taip būsite tikri, kad netikėtai užklupusios sveikatos problemos nesujauks Jūsų planų. 

Skiepai. Vakcinacija yra viena iš pagrindinių prevencinių priemonių, norint apsisaugoti nuo įvairiausių pavojų, tykančių svečiose šalyse. Rekomenduojama būti pasiskiepijus nuo erkinio encefalito, gripo, meningokoko ar kitų ligų pagal paskyrimą. 

Vaistai. Žinodami savo organizmą, jo polinkį į tam tikrus susirgimus ar turimas ligas, turėkite su savimi visus reikalingus medikamentus. Jeigu kelionės metu jų negalėsite nusipirkti užsienyje (o tokia tikimybė didelė), žinosite, kad turite jų su savimi ir būsite ramūs. 

Sveikatos draudimas. Prieš kelionę įsitikinkite, kad turite teisę gauti privalomąjį sveikatos draudimą, taip pat įsigykite šią teisę įrodančią Europos sveikatos draudimo kortelę (ESDK).

Artėja atostogos, kurias planuojate praleisti tolimuose kraštuose? Kviečiame užsiregistruoti konsultacijai mūsų ambulatorinėje klinikoje „Nefrida“. Vizito metu įvertinsime bendrą Jūsų sveikatos būklę, atliksime reikiamus tyrimus, vakcinaciją bei, esant poreikiui, išrašysime receptinius vaistus. Pasirūpinsime, kad galėtumėte keliauti saugiai bei užtikrintai!

Registracija internetu
Registracija telefonu +370 46 397070