Radiologija

Radiologiniai tyrimai yra vieni svarbiausių, nustatant daugumą ligų. Radiologija prisideda prie diagnostikos ir gydymo daugelyje medicinos sričių – nuo vėžio diagnozės ir gydymo iki insultų diagnostikos.

Radiologijos technologas – specialistas, atliekantis plataus spektro medicinines radiologijos procedūras. Šis specialistas kokybiškai ir saugiai atlieka visas pacientui paskirtas radiologines diagnostines ar gydomąsias procedūras.

radiologija

Radiologija vystoma diegiant naująsias technologijas ir įvairias kompiuterines sistemas. Radiologijos specialistai savo darbe pasitelkia įvairius modernius tyrimo metodus: rentgenografiją, ultragarsą, kompiuterinę tomografiją, magnetinį rezonansą ir branduolinę mediciną. Nuolat kuriami nauji metodai, padedantys anksčiau ir tiksliau diagnozuoti įvairias ligas, ypač – onkologinius susirgimus.

Klinikoje „Nefrida“ radiologijos technologai, naudodami modernią radiologiniams tyrimams skirtą aparatūrą, atlieka šiuolaikiškus ir tikslius tyrimus, padedančius tiksliai nustatyti ligos diagnozę ir parinkti reikiamą gydymą.