Vidaus organų echoskopija

Echoskopija – tai pažangus diagnostikos metodas, leidžiantis stebėti vidaus organų judėjimą, kraujotaką, įvairių vidinių organizmo struktūrų pokyčius.

Vidaus organų echoskopijos metu tiriami tokie vidaus organai kaip kepenys, tulžies pūslė, kasa, blužnis, inkstai, skydliaukė. Gydytojas echoskopuotojas taip pat gali atlikti krūtų, kaklo kraujagyslių, raumenų ir sąnarių, dubens organų,  nėščiųjų echoskopiją ir kt.

Vyresnio amžiaus žmonėms pradeda reikštis organų nusidėvėjimo simptomai, tad profilaktinį echoskopijos tyrimą rekomenduojama atlikti kasmet. Jaunesnio amžiaus žmonėms echoskopija taikoma tuo atveju, jeigu atsiranda įvairūs skausmai, užčiuopiami sukietėjimai ar dariniai. Laiku atlikta vidaus organų echoskopija gali padėti pastebėti krūtų, limfmazgių pakitimus, išvengti skydliaukės susirgimų, vidaus organų cistų ir auglių, šlapimo pūslės akmenų ir kt.

Kaip pasiruošti echoskopiniams tyrimams:

Klinikoje „Nefrida“ teikiamos specializuotos echoskopijos paslaugos, kurių metu ištiriami vidaus organai, jų veikla ir pakitimai.

Informacija po procedūrų

Dažnai, po procedūros gydytojo kabinete, pacientams kyla klausimų, kurių jie nedrįsta paklausti vizito metu arba kurie į galvą ateina tik vėliau. Šioje skiltyje iš anksto rasite visą naudingiausią informaciją, kurią turėtumėte žinoti poprocedūriniu laikotarpiu.

Vidaus organų echoskopija

Kokia savijauta po procedūros?

Jausitės taip pat, nepergyvenkite, procedūra nėra nei skausminga, nei nemaloni. Gydytojas tik vedžios daviklį prie pilvo ir vertins vaizdą ekrane.

D.U.K.

Jei dvejojate, ar tikrai norite užsirašyti procedūrai mūsų klinikoje, kviečiame paskaityti mūsų gydytojų parengtą dažniausiai užduodamų klausimų skiltį. Joje rasite visus atsakymus į rūpimus klausimus dar prieš procedūrą, todėl galėsite jaustis užtikrinti savo pasirinkimu!

Ar vidaus organų echoskopija yra sudėtinga procedūra?

Tai paprasta procedūra. Jausite tik specialų jutiminį aparatą per kūno odą, kurį naudos gydytojas procedūros metu. Prieš pat procedūrą oda patepama šaldančiu geliu.

Kada vidaus organų echoskopija reikalinga?

Norint ištirti minkštuosius audinius, pilvo zoną, lytinės sistemos organus, šlapimo pūslę, kraujagysles, krūtis.

Kaip pasiruošti šiai procedūrai?

Iš ryto nieko nevalgykite ir negerkite, nesišlapinkite, nerūkykite, į procedūrą ateikite laisvais drabužiais.