Peršalimo ligų sezonui ruoškitės iš anksto

Peršalimo ligų sezonui ruoškitės iš anksto

Kai (ne)tikėtai, besikeičiant orams ar pūstelėjus šaltesniam vėjo gūsiui, mūsų organizmai ir vėl būna kamuojami peršalimo, tikriausiai ne vienas iš mūsų pasižadame kur kas geriau savimi rūpintis. Visgi, esant gerai savijautai ir dideliam energijos kiekiui, kartais ne iš karto pagalvojame apie imuniteto stiprinimą. Tačiau tai daryti iš anksto, ruošiantis peršalimo ligų sezonui, yra svarbu. Todėl kviečiame susipažinti su rekomendacijomis, kaip labiau sustiprėti.

Vienas iš pagrindinių dalykų, norint sustiprinti savo organizmą, yra fizinis aktyvumas. Pasirinkus mėgstamą sporto šaką – vaikščiojimą, bėgimą, plaukimą, aerobiką ir pan. – pripildysite savo kasdienybę veikla, kuri suteiks ne tik daug jėgų, bet ir džiaugsmo. Svarbu, kad tai, ką darote, jums teiktų teigiamų emocijų. Be to, rekomenduojame išbandyti grūdinimąsi kaip puikų būdą treniruoti savo imuninę sistemą.

Norint įgauti daugiau jėgų, peržvelkite savo kasdienį maisto racioną. Pirmiausiai nepamirškite valgyti saikingai, pastoviomis valandomis ir maistą tinkamai sukramtykite. Taip pat įtraukite į savo valgiaraštį daugiau vaisių ir daržovių, derinkite produktus tarpusavyje ir išgerkite bent 2,5 litro vandens. Neskubėkite pirkti vitaminų kompleksų, kadangi daug naudingų medžiagų yra maiste. Pavyzdžiui, morkos, vynuogės, žalumynai ir mėsa yra praturtinti vitaminu A; kruopose, kiaušiniuose ir riešutuose gausu vitamino B; citrusiniai vaisiai, erškėtuogės, spanguolės ir rauginti kopūstai savyje turi daug vitamino C.

Jeigu turite nusiskundimų dėl savo sveikatos ar norite sužinoti, kaip galėtumėte padidinti savo organizmo atsparumą, kviečiame užsukti į kliniką „Nefrida“ ir gauti visą reikiamą pagalbą iš savo srities profesionalų.

Registracija internetu
Registracija telefonu +370 46 397070