Smūginė bangų terapija greitai ir veiksmingai sprendžia raumenų ir skeleto sistemos problemas

Smūginė bangų terapija greitai ir veiksmingai sprendžia raumenų ir skeleto sistemos problemas

Pasak klinikos „Nefrida“ specialistų, šiuolaikinė reabilitacija siūlo platų terapinio gydymo ir metodikų pasirinkimą ir įvairius jų derinius.

Smūginė bangų terapija – tai šiuolaikiška, nemedikamentinė, organizmą tausojanti gydymo procedūra, kurios metu į pažeistas kūno vietas perduodama mechaninė energija stimuliuoja gijimo bei regeneracijos procesus. Aukšto dažnio smūginės bangos, prasiskverbdamos pro odą ir pasiskirstydamos audiniuose radialiniu būdu, skatina fiziologinį jų atsinaujinimą, taip mažindamos uždegimą ir slopindamos skausmą. Smūginė bangų terapija taip pat gerina audinių kraujotaką, skatina kolageno skaidulų sintezę, skaido kalcinatus, gydo lėtinį uždegimą, mažina raumenų spazmus ir audinių tempimą.

Smūginė bangų terapija veiksmingai sprendžia raumenų ir skeleto sistemos problemas, padėdama išvengti intervencinio gydymo (sąnarių ir sausgyslių injekcinių blokadų, operacijų) ar jį atitolinti.

Smūginė bangų terapija rekomenduojama esant pečių, alkūnės, kelio, kulno, pėdų skausmams, taip pat skausmingiems trigerinams raumenų taškams, kai įprastas gydomasis masažas, kineziterapija neduoda norimo efekto. Ši terapijos rūšis dažnai taikoma pacientams, kuriems diagnozuotos alkūnės ataugos, Achilo sausgyslės uždegimas, pečių juostos įtampa, klubo ar kelio sąnario patologija. Smūginė terapija pasitelkiama ir kulnakaulio ataugų gydymui.

Smūginės bangų terapijos poveikis pastebimas gana greitai – dažniausiai jau po 5 procedūrų jaučiamas ženklus pagerėjimas. Vienos procedūros trukmė apie 10 min., jas rekomenduojama atlikti kas savaitę.

Kreipkitės į patyrusius klinikos „Nefrida“ fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojus, kurie sudarys individualų, būtent Jums veiksmingiausią gydymo planą, kad kuo greičiau vėl galėtumėte džiaugtis kokybišku gyvenimu.

Registracija internetu
Registracija telefonu +370 46 397070