Smūgio terapija – kam ji reikalinga?

Smūgio terapija – kam ji reikalinga?

Smūginės bangos terapija – šiuolaikiškas, organizmą tausojantis ir saugus būdas gydyti pažeistas kūno vietas. Smūginės bangos turi daug gerų savybių, todėl yra plačiai naudojamos sauslyslių, sąnarių uždegimams, sukalkėjimams, peties, raumenų skausmams gydyti. Kaip viskas veikia?

Procedūrų principas ir rezultatas

Smūgio bangų energija mechaniškai perduodama į skausmingas kūno vietas jose stimuliuodama gijimo ir regeneracinius procesus. Bangos prasiskverbia pro odą ir pasiskirsto apimdamas visą pažeistą audinį. Kūnas atsako į šia terapiją pagreitindamas medžiagų apykaitą aplink skausmingą sritį – tokiu būdu skatinamas gijimas.

Šis gydytojų ir pacientų pripažintas gydymo būdas leidžia saugiai, tiksliai ir efektyviai išgydyti skausmingas kūno vietas, raumenų patempimus, uždegimus išvengiant injekcijų ar operacijų. Procedūra rekomenduojama esant pečių, alkūnės, kelio, kulno, pėdų, raumenų, skeleto skausmams gydyti.

Ši terapija gydo tokius sutrikimus kaip kalcifikatų ar kaulinių ataugų formavimąsi, peties sąnario sausgyslių pažeidimus, „tenisininko“ ar „golfo žaidėjo“ alkūnes, skausmingus randus, tunelinius sindromus, raumenų spazmus, raumenų plyšimus, artrozes ir kt.

Procedūrų kiekis

Paprastai pacientams pakanka 1–5 smūginės terapijos seansų, kurie turėtų būti kartojami kiekvieną savaitę. Vienas seansas trunka apie 10 min. Procedūros poveikis pajaučiamas jau po pirmosios atlikimo.

Klinikoje „Nefrida“ siūlome įvairias terapinio gydymo galimybes. Mūsų klinikos gydytojai pasiruošę sudaryti Jums efektyviausią gydymą, po kurio ir vėl galėsite džiaugtis gyvenimu be skausmo!

Registracija internetu
Registracija telefonu +370 46 397070