Smūgio terapija – kuo naudinga ir kokių rezultatų tikėtis

Smūgio terapija – kuo naudinga ir kokių rezultatų tikėtis

Smūgio terapija – tai neinvazinis gydymo metodas, kurio metu į probleminę sritį perduodama energija skatina gijimą, atkuriamuosius procesus, padeda sumažinti skausmą, pagerinti kraujotaką, audinių būklę ir bendrą paciento savijautą. Smūginė bangų terapija taip skatina kolageno skaidulų sintezę, skaido kalcinatus, gydo lėtinį uždegimą, mažina raumenų spazmus ir audinių tempimą.

Smūgio bangos prasiskverbia itin giliai, terapijos metu veikiami paviršiniai ir giliai esantys audiniai, taip pat paviršiniai ir gilieji trigeriniai taškai. Šis gydytojų ir pacientų pripažintas metodas leidžia saugiai, itin tiksliai ir labai efektyviai gydyti giliai esančias problemines sritis, išvengiant intervencinio gydymo (sąnarių ir sausgyslių injekcinių blokadų, operacijų) ar jį atitolinant.

Smūgio bangų terapija padeda efektyviai spręsti raumenų ir skeleto sistemos problemas, ji rekomenduojama esant kelio sąnario ir klubo sąnario artrozei, alkūnės epikondilitui ( tenisininko alkūnei), tendinitui, stuburo osteochondrozei, tarpslankstelinio disko išvaržai, Achilo sausgyslės uždegimui, kulnakaulio ataugoms ir daugeliui kitų ligų.

Smūginės bangų terapijos poveikis pajuntamas gana greitai. Pacientai, besiskundžiantys įvairiais skausmais, daugeliu atveju pajaučia palengvėjimą jau po pirmo terapijos seanso, o po kelių procedūrų skausmas dažniausiai visiškai išnyksta. Bangų terapijos seansas trunka apie 10 minučių. Dažniausiai skiriama iki 5 procedūrų, kurias rekomenduojama atlikti kas 5–7 dienas.

Klinikoje „Nefrida“ siūlomas platus terapinio gydymo pasirinkimas, o maksimaliam efektui pasiekti specialistai dažniausiai rekomenduoja įvairius jų derinius. Kompetentinga klinikos „Nefrida“ gydytojų komanda laukia Jūsų pasiruošusi padėti kuo greičiau sugrįžti į įprastą gyvenimo ritmą ir džiaugtis pilnaverčiu, skausmo ar kitų nemalonių pojūčių netemdomu gyvenimu.

Registracija internetu
Registracija telefonu +370 46 397070