Šviesos terapijos nauda

Šviesos terapijos nauda

Dažnai gydant odos pažeidimus, dideles traumas, kai kurias ligas pasitelkiamas unikalus, visame pasaulyje patentuotas „Bioptron“ aparatas, skleidžiantis gydomąją šviesą. Kas tai per technologija ir kokia jos nauda?

Kas yra šviesos terapija?

Šviesos terapija yra procedūra, gydanti įvairius odos pažeidimus, traumas, kai kurias ligas. Procedūros metu odos pažeidimai veikiami specialia šviesa, kuri skatina odos atsinaujinimą ir gijimą.

„Bioptron“ įrenginys sukurtas taip, kad išskirtų šviesą, kuri yra panaši į natūraliai saulės spinduliuojamo elektromagnetinio spektro, tik be žalingų ultravioletinių spindulių. Unikalus „Bioptron“ mechanizmas apjungia skirtingas šviesos ypatybes, kurios veikia kaip vientisas mechanizmas.

Šviesos terapijos metu polichrominė šviesa aktyvina ląsteles ir skatina viso kūno regeneraciją, nekoherentinė ir mažos energijos šviesa skatina gijimo procesus, o tiesiškai poliarizuota šviesa užtikrina, kad gydomoji šviesa prasiskverbtų į audinius ir tikslingai veiktų imuninę sistemą.

Šis gydymo būdas puikiai tinka visiems žmonėms, kenčiantiems ūmius kūno skausmus, sergantiems reumatu ar artritu, patyrusiems sporto traumų, turintiems odos problemų. Taip pat procedūra naudinga atliekant įvairias kosmetines procedūras – skatinant odos regeneraciją, siekiant sulėtinti senėjimo procesus.

Šviesos nauda

Šviesos terapija „Bioptron“ aparatu gerina mikrocirkuliaciją, mažina skausmus ir tinimus, malšina uždegiminius procesus, skatina greitesnę kūno regeneraciją po ligų ir didelių traumų. Be to, ši procedūra atpalaiduoja įsitempusius raumenis – tokiu būdu mažinamas stresas, gerėja bendra savijauta ir miego kokybė.

Gydomasis šviesos poveikis veiksmingas gydant įvairias ligas. Šviesa gali būti gydomos periferinės nervų sistemos ligos, kvėpavimo sistemos ligos, odos ligos ir pažeidimai.

Jokio šalutinio poveikio

Procedūra ypatinga ir tuo, jog nesukelia jokio diskomforto, skausmo ar kitų šalutinių požymių. Šviesos terapija visiškai saugi ir gali būti taikoma bet kokio amžiaus pacientams – netgi vaikams ir naujagimiams.

Kviečiame atvykti į reabilitacijos kliniką „Nefrida“ ir įsitikinti šviesos terapijos nauda!

Registracija internetu
Registracija telefonu +370 46 397070