Terapinis magnetinio lazerio terapijos poveikis

Terapinis magnetinio lazerio terapijos poveikis

Maždaug kas penktas gyventojas jaučia kūno, raumenų patempimo, sąnarių skausmus, kurie smarkiai veikia darbingumą, nuotaiką, judesių amplitudę. Ūmus skausmas dažniausiai atsiranda dėl įvairių traumų, ligų, o negydomas tampa lėtiniu. Klinikos „Nefrida“ specialistai primena, kaip sau padėti ir išvengti skausmo.

Koks skausmas yra lėtinis?

Laikoma, kad pacientas kenčia lėtinį skausmą tuomet, kai jis tęsiasi ilgiau nei 3 mėnesius. Ūminis skausmas laikomas ligos ar didelės traumos pagrindiniu simptomu, o lėtinio skausmo specifika šiek tiek skiriasi.

Lėtinis skausmas niekaip neapsaugo ir neatstato organizmo, o tik lėtai jį alina ir kankina. Lėtinis skausmas gali pasireikšti įvairiose kūno vietose, tačiau darbingo amžiaus žmonės dažniausiai skundžiasi raumenų ir sąnarių skausmais apatinėje nugaros dalyje, pečiuose, kakle, rankose, galvoje.

Skausmai ne visada atsiranda dėl traumų ar ligų. Kartais juos lemia stuburo iškrypimas, neurologiniai ar periferiniai sutrikimai. Be to, didelę įtaką ūmiam ar lėtiniam skausmui daro prasta emocinė savijauta ir nuolatinė įtampa.

Jaunesnio amžiaus pacientams didelę įtaką daro sėdimas darbas, per mažas fizinis aktyvumas, nutukimas, netaisyklinga laikysena, netinkamai atliekami judesiai sporto metu, nerimas ir depresija.

Kaip gydyti skausmą?

Deja, daugelis žmonių tiki, kad skausmą gali valdyti vaistais. Tačiau ilgai užsitęsusio skausmo priežasčių vertėtų ieškoti kartu su gydytoju. Viena veiksmingiausių priemonių įveikti skausmą – lazerinė magnetinė terapija.

Tai neinvazinė skausmo gydymo procedūra, kurios metu, pasitelkiant specialų magnetinio lazerio aparatą, teikiama terapija skaudamoms kūno vietoms. Šis prietaisas veikia skausmo židinį infraraudonaisiais spinduliais ir magnetiniu lauku. Lazerinė magnetinė terapija paveikia ne tik lokalias skausmo vietas, bet daro teigiamą įtaką visam organizmui.

Gydydamas pažeistas kūno sritis lazeris skatina audinių atsinaujinimą, greitesnį traumų gijimą. Po procedūros džiaugsitės sumažėjusiais skausmais, geresne odos būkle, sumažėjusiu arba išnykusiu uždegimu, geresne bendra savijauta. Be to, jausitės labiau atsipalaidavę ir lanksčiau judėsite.

Jei susiduriate su ūmiais, savaime nepraeinančiais kūno skausmais, kviečiame atvykti į konsultaciją klinikoje „Nefrida“ ir kartu atrasti šio skausmo priežastis!

Registracija internetu
Registracija telefonu +370 46 397070