Fizioterapinės procedūros

Fizioterapija – tai metodas, kurį pasitelkiant paciento ligos bei traumos gydomos natūraliais bei dirbtiniais fizikiniais veiksniais. Tai – viena iš sudėtinių reabilitacijos dalių, skatinančių audinių kraujotaką ir padedančių atkurti sutrikusias organizmo funkcijas.

Gydytojas fizioterapeutas konsultuoja ir gydo pacientus, besiskundžiančius stuburo, rankų, kojų, raumenų, sąnarių, sausgyslių ir kitais įvairiose kūno vietose pasireiškiančiais skausmais. Taip pat padeda pacientams, kurie dėl įvairių ligų ir traumų kenčia dėl nepakankamo sąnarių judrumo, raumenų įsitempimo ar silpnumo.

Fizioterapinės procedūros padeda slopinti uždegimą, skausmą ir spazmus, skatina audinių kraujotaką. Šios procedūros – reikšminga dėl įvairių negalavimų kenčiančio paciento gydymo dalis, leidžianti sustiprinti gydymo efektą, išvengti komplikacijų ir pagerinti sveikatos būklę.

„Nefrida“ klinikos gydytojai fizioterapeutai profesionaliai atlieka įvairias sveikatą stiprinančias fizioterapines procedūras, kurios padeda pacientui grįžti į įprastinį gyvenimo ritmą.