Kraujagyslių chirurgija

Gydytojas kraujagyslių chirurgas nustato rankų, kojų, kaklo arterijų sustandėjimą ar susiaurėjimą, giliųjų venų pakitimus ar kraujagyslių ligas ir paskiria pacientui tinkamiausią gydymo būdą. Šis specialistas ne tik konsultuoja ir gydo pacientus, turinčius arterinės, veninės ar limfinės sistemos sutrikimų, bet ir atlieka įvairias kraujagyslių operacijas.

Dažniausiai pasitaikančios kraujagyslių ligos, reikalaujančios gydytojo kraujagyslių chirurgo pagalbos:

Didesnę riziką sirgti širdies ir kraujagyslių ligomis turi aukštą kraujospūdį turintys, cukriniu diabetu ar nutukimu sergantys pacientai.

„Nefrida“ klinikos gydytojas kraujagyslių chirurgas konsultacijos metu atliks visus reikiamus tyrimus, paskirs tinkamiausią gydymo būdą, prireikus atliks chirurginę intervenciją.

Rekomenduojami kraujagyslių chirurgai

„Nefridos“ klinikos kvalifikuoti specialistai visada pasiruošę padėti.

Informacija po procedūrų

Dažnai, po procedūros gydytojo kabinete, pacientams kyla klausimų, kurių jie nedrįsta paklausti vizito metu arba kurie į galvą ateina tik vėliau. Šioje skiltyje iš anksto rasite visą naudingiausią informaciją, kurią turėtumėte žinoti poprocedūriniu laikotarpiu.

Kraujagyslių chirurgija

Kas provokuoja kraujagyslių kalkėjimą ir ligas?

Žalingi įpročiai, genetika, stresas, nereguliari ir nekokybiška mityba, per mažas fizinis aktyvumas.

Kokia dažniausia kraujagyslių liga?

Aterosklerozė arba kraujagyslių kalkėjimas, kada riebalai ir kalcis kaupiasi ant kraujagyslių sienelių.

D.U.K.

Jei dvejojate, ar tikrai norite užsirašyti procedūrai mūsų klinikoje, kviečiame paskaityti mūsų gydytojų parengtą dažniausiai užduodamų klausimų skiltį. Joje rasite visus atsakymus į rūpimus klausimus dar prieš procedūrą, todėl galėsite jaustis užtikrinti savo pasirinkimu!

Kada rekomenduojama apsilankyti pas angiochirurgą?

Sveika pasirodyti gydytojui, jei atsirado kojų sunkumas, nuovargis ir tinimas, dažnai kamuoja mėšlungis, pastebite išsiplėtusias kojų venas, pasikeitusią vienos arba abiejų kojų temperatūrą, sutrikus pusiausvyrai.

Kada atliekamas kaklo kraujagyslių tyrimas?

Jei dažnai kamuoja galvos skausmas, svaigimas, mirga akyse, pasireiškia trumpalaikiai apakimai. Tyrimas rekomenduojamas ir turintiems aukštą kraujospūdį ar padidėjusį cholesterolio kiekį, sergantiems cukriniu diabetu.

Ar kraujagyslių chirurgijos metu atliekamos invazinės procedūros?

Gydant paprastesnes problemas, jei veninė kraujotaka sveika, operacijos nereikia – tuomet išsiplėtusius kapiliarus galima šalinti lazeriu. Sudėtingesniais atvejais operacijos gali būti atliekamos.

Išsiplėtusios venos ant kojų yra estetinė problema?

Ne, tai yra liga, vadinama venų varikoze. Ja dažniau serga moterys. Gydymo metu siekiama nukreipti kraują tekėti kitomis, sveikomis venomis, o visiškai pažeistas venas reikia pašalinti.