Masažai

Masažas – tai medicininė priemonė, taikoma tiek gydymo tikslais, tiek bendram savijautos bei sveikatos gerinimui. Įvairių rūšių masažai gali padėti pagerinti sąnarių judrumą, kraujo apytaką, raumenų tonusą, taip pat yra taikomi siekiant padėti pacientui atsikratyti įvairių skausmų, įtampos, streso, nuovargio ar pagerinti imunitetą.

Gydomasis masažas ypač tinka įvairias fizines traumas patyrusiems pacientams. Šis metodas gali padėti pašalinti skausmą, raumenų sąstingį bei spazmus, atkurti raumenų judrumą ir atnaujinti sutrikusias judėjimo funkcijas. Masažo pagalba taip pat galima atstatyti po traumos dažnai lydinčius kraujotakos ar medžiagų apykaitos sutrikimus.

Net ir po vienos masažo procedūros pacientas gali pajusti pagerėjimą. Masažai rekomenduojami ne tik traumas patyrusiems pacientams, bet ir tiems, kurie dirba sėdimą darbą ar skundžiasi raumenų bei sąnarių sąstingiu, serga stuburo, širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo takų, virškinimo organų, centrinės ir periferinės nervų sistemos, urologinėmis, ginekologinėmis ligomis.

Profesionalūs „Nefrida“ klinikos masažuotojai atlieka ne tik gydomuosius, bet ir skirtingų rūšių profilaktinius masažus, padedančius sumažinti nervingumą, nuovargį, atpalaiduoti įsitempusius raumenis, nepaslankius sąnarius.