Medicinos komisija

„Nefrida“ klinikoje įsteigtos gydytojų konsultacinės komisijos tikslas – spręsti pacientų laikinojo nedarbingumo, ekspertizės ir įvairius ginčytinus ligonių gydymo bei tyrimo klausimus. Ši komisija taip pat išduoda pacientams asmens sveikatos pažymėjimus ir kitus reikiamus medicininius dokumentus.

Gydytojų konsultacinė komisija atlieka šias funkcijas:

Informacija po procedūrų

Dažnai, po procedūros gydytojo kabinete, pacientams kyla klausimų, kurių jie nedrįsta paklausti vizito metu arba kurie į galvą ateina tik vėliau. Šioje skiltyje iš anksto rasite visą naudingiausią informaciją, kurią turėtumėte žinoti poprocedūriniu laikotarpiu.

Medicinos komisija

Ar profilaktinė sveikatos patikra būtina visų profesijų atstovams?

Taip.

D.U.K.

Jei dvejojate, ar tikrai norite užsirašyti procedūrai mūsų klinikoje, kviečiame paskaityti mūsų gydytojų parengtą dažniausiai užduodamų klausimų skiltį. Joje rasite visus atsakymus į rūpimus klausimus dar prieš procedūrą, todėl galėsite jaustis užtikrinti savo pasirinkimu!

Kada kreiptis į medicinos komisiją?

Jeigu norite gauti nedarbingumo pažymėjimą, sveikatos pažymėjimą, nėštumo ir gimdymo atostogų pažymėjimus, pasitikrinti sveikatą darbui.

Kokiu dažnumu turi būti tikrinama sveikata dėl darbo?

Profilaktinis sveikatos patikrinimas dėl darbo paprastai vykdomas kas 2 metus.

Kiek laiko galioja medicininė dirbančiojo kortelė?

Medicininėje kortelėje gydytojas ir darbovietė pildo įrašus. Ji saugoma 15 metų nuo paskutinio apsilankymo pas gydytoją.