Neurologija

Neurologija – medicinos sritis, tirianti ir gydanti žmogaus smegenų ir nervinės sistemos sutrikimus bei ligas. Gydytojas neurologas rūpinasi tinkamos ir stabilios centrinės bei periferinės nervų sistemų palaikymu, vykdo smegenų ir nervinių sutrikimų diagnostinius tyrimus, konsultuoja ir parengia gydymo planą pacientams, kurie serga įvairiomis nervų sistemos ligomis.

neurologija

Nervų sistemos sutrikimus paskatinti gali tiek vidiniai, tiek išoriniai veiksniai: virusinės infekcijos, prasta mityba, lėtinės ligos, medžiagų apykaitos sutrikimai, kraujagyslių pakitimai. Dažniausiai pasitaikančios neurologinės ligos yra migrena, epilepsija, encefalitas, meningitas, Alzhaimerio, Parkinsono ligos, išsėtinė sklerozė, įvairūs kraujotakos sutrikimai. Gydytojai neurologai taip pat rūpinasi pacientais, kurie patyrė smegenų traumą ar buvo ištikti insulto.

Nedelsiant kreipkitės į gydytoją neurologą, jeigu:

  • Nuolat susiduriate su galvos skausmais ir svaigimu;
  • Kamuoja įvairūs krūtinės, juosmens ar nugaros skausmai;
  • Pasireiškia vienos pusės veido, galvos, rankos ar kojos tirpimas;
  • Atsirado judėjimo ir judesių koordinacijos sutrikimų;
  • Sutriko atmintis, rijimo refleksas, rega, klausa ar kitos jutiminės funkcijos.

Detali „Nefrida“ klinikos gydytojo neurologo apžiūra padės tiksliai nustatyti konkrečios nervų sistemos pakitimus ar pažeidimus bei ligos diagnozę ir paskirti reikiamą gydymą.

REKOMENDUOJAMI GYDYTOJAI NEUROLOGAI