Profilaktiniai sveikatos patikrinimai

Įtemptas gyvenimo ritmas, nuolatinis stresas, nepakankamas poilsis, nevisavertė mityba – dažno iš mūsų gyvenimo palydovai. Ilgainiui šios priežastys gali lemti įvairių sveikatos sutrikimų ar ligų atsiradimą, todėl būtina skirti pakankamą dėmesį sveikatai ir atlikti profilaktinius tyrimus.

Nemažai sveikatos sutrikimų pastebimi tik tada, kai liga jau yra pažengusi ar įsisenėjusi. Reguliarus sveikatos tikrinimas leidžia nustatyti įvairius pakitimus ir ligas ankstyvoje stadijoje, kai dar nejaučiate jokių simptomų, tad galima nedelsiant imtis atitinkamų priemonių ir užkirsti kelią šių ligų progresavimui bei komplikacijoms.

Vyrams, moterims, vaikams, kūdikiams ar būsimoms mamoms taikomos skirtingos profilaktinių sveikatos tyrimų programos, kurias gydytojas parenka atsižvelgdamas į individualią paciento situaciją.

Profilaktinio sveikatos patikrinimo metu „Nefrida“ klinikos gydytojai atliks visus pagrindinius tyrimus, atsižvelgdami į Jūsų amžių, lytį bei ligos istoriją, o reikalui esant paskirs išsamesnius tyrimus, būtinus diagnozei patikslinti ir gydymui paskirti.

Informacija po procedūrų

Dažnai, po procedūros gydytojo kabinete, pacientams kyla klausimų, kurių jie nedrįsta paklausti vizito metu arba kurie į galvą ateina tik vėliau. Šioje skiltyje iš anksto rasite visą naudingiausią informaciją, kurią turėtumėte žinoti poprocedūriniu laikotarpiu.

Profilaktiniai sveikatos patikrinimai

Kokios pagrindinės profilaktikos priemonės norint išlaikyti gerą sveikatos būklę?

Skiepai, kurie apsaugo imuninę sistemą nuo įvairių infekcinių ligų, reguliarus sveikatos patikrinimas ir diagnostika.

D.U.K.

Jei dvejojate, ar tikrai norite užsirašyti procedūrai mūsų klinikoje, kviečiame paskaityti mūsų gydytojų parengtą dažniausiai užduodamų klausimų skiltį. Joje rasite visus atsakymus į rūpimus klausimus dar prieš procedūrą, todėl galėsite jaustis užtikrinti savo pasirinkimu!

Kodėl svarbu sveikatą tikrintis reguliariai?

Profilaktinis sveikatos patikrinimas leidžia gydytojui įvertinti, kaip funkcionuoja Jūsų kūnas, organai, įvertinti, ar gera kraujo būklė, aptikti įvairias ligas ar sutrikimus, užkirsti kelią jų progresavimui.

Kokiu dažnumu reikia profilaktiškai tikrintis sveikatą?

Rekomenduojame pas šeimos gydytoją apsilankyti bent kartą per metus.

Ar veiksminga lėtinių ligų (kvėpavimo takų, širdies ir kraujagyslių) profilaktika?

Taip, veiksminga. Lėtinių ligų padeda išvengti sveika gyvensena, tinkama mityba, kupina vitaminų ir mineralų, grynas oras, dažnas patalpų vėdinimas, fizinis aktyvumas ir, žinoma, profilaktiniai apsilankymai pas gydytoją ir paskirto gydymo laikymasis.

Ar sėkminga vėžio profilaktika?

Anksti diagnozavus vėžį didesnė tikimybė jį sėkmingai išgydyti. Ikinavikiniai organų pokyčiai paprastai nesukelia jokių simptomų, todėl svarbu laiku tikrintis sveikatą.