Profilaktiniai sveikatos patikrinimai

Įtemptas gyvenimo ritmas, nuolatinis stresas, nepakankamas poilsis, nevisavertė mityba – dažno iš mūsų gyvenimo palydovai. Ilgainiui šios priežastys gali lemti įvairių sveikatos sutrikimų ar ligų atsiradimą, todėl būtina skirti pakankamą dėmesį sveikatai ir atlikti profilaktinius tyrimus.

Nemažai sveikatos sutrikimų pastebimi tik tada, kai liga jau yra pažengusi ar įsisenėjusi. Reguliarus sveikatos tikrinimas leidžia nustatyti įvairius pakitimus ir ligas ankstyvoje stadijoje, kai dar nejaučiate jokių simptomų, tad galima nedelsiant imtis atitinkamų priemonių ir užkirsti kelią šių ligų progresavimui bei komplikacijoms.

profilaktiniai sveikatos patikrinimai

Vyrams, moterims, vaikams, kūdikiams ar būsimoms mamoms taikomos skirtingos profilaktinių sveikatos tyrimų programos, kurias gydytojas parenka atsižvelgdamas į individualią paciento situaciją.

Profilaktinio sveikatos patikrinimo metu „Nefrida“ klinikos gydytojai atliks visus pagrindinius tyrimus, atsižvelgdami į Jūsų amžių, lytį bei ligos istoriją, o reikalui esant paskirs išsamesnius tyrimus, būtinus diagnozei patikslinti ir gydymui paskirti.

REKOMENDUOJAMI ŠEIMOS GYDYTOJAI