Psichiatrija

Psichiatrija – medicinos sritis, tirianti įvairius su žmogaus psichine būkle susijusius pakitimus ir susirgimus. Gydytojo psichiatro pareiga – rūpintis specializuota pacientų psichikos sveikatos priežiūra, diagnozuoti ir gydyti sutrikusias žmogaus psichikos funkcijas, laiku perspėti pacientą apie psichikos ligų paūmėjimus ir padėti įvairių sutrikimų turinčiam žmogui prisitaikyti prie visuomenės ir sugrįžti į įprastinį gyvenimo ritmą.

psichiatrija

Gera psichinė sveikata yra puikios savijautos ir kokybiško gyvenimo rodiklis. Tik tinkamos ir stabilios psichinės sveikatos žmogus geba gyventi pilnavertį gyvenimą, realizuoti save ir efektyviai prisidėti prie visuomenės gerovės kūrimo.

Psichinės sveikatos sutrikimus gali paskatinti įvairūs socialiniai, psichologiniai ir biologiniai faktoriai. Šiuolaikinėje visuomenėje vis daugiau žmonių kenčia nuo depresijos, priklausomybės ligų, socialinio nerimo, valgymo sutrikimų, įvairių sindromų ir kitų psichinių ligų. Kiekvienam pacientui privalu nesigėdyti, laiku pasirūpinti psichikos sveikatos priežiūra ir kreiptis į specialistą.

„Nefrida“ klinikos gydytojai psichiatrai profesionaliai pasirūpins psichinės sveikatos saugojimu, psichinių sutrikimų ar ligų nustatymu, reikiamų psichotropinių vaistų paskyrimu ir normalios paciento psichinės sveikatos sugrąžinimu.

REKOMENDUOJAMI GYDYTOJAI PSICHIATRAI