Reabilitacijos paslaugų kompleksai

Suaugusių stuburo patologijų gydymas (nugaros plintantis ir neplintantis skausmas, riboti judesiai, kaklo plintantys ir neplintantys skausmai, galvos svaigimas ir/ar skausmai, aukštas arterinis kraujo spaudimas ir kt.)

  1. Manualinės terapijos gydytojo apžiūra ir konsultacija, aptarimas su kineziterapeutu ir individualios programos sudarymas. Konsultacijos metu pacientą apžiūri ir įvertina manualinės terapijos specialistas kartu su kineziterapeutu. Aptariama situacija, galimi gydymo tikslai ir tinkamos priemonės tam pasiekti. Jei tikslinga, manualinės terapijos specialistas atlieka mobilizacijas/manipuliacijas. Konsultacija trunka apie 30 min. Pacientui pasirinkus savaitės laiko trukmės procedūrų kompleksą Nefridos klinikoje, ši konsultacija papildomai neapmokestinama. Tačiau jei tolesnio procedūrų komplekso nepageidaujama, tada šios konsultacijos kaina 180 €.
  2. Penkių darbo dienų kineziterapijos programa. Į dienos paketą įeina: individuali kineziterapija salėje (su ar be masažo elementų) ir/arba vertikalioje vonioje bei fizioterapijos procedūros. Kaina 250 €.

Vaikų ir paauglių stuburo iškrypimų gydymas

Manualinės terapijos gydytojo apžiūra ir konsultacija, aptarimas su kineziterapeutu ir individualios programos sudarymas. Konsultacija trunka apie 30 min.
Penkių darbo dienų kineziterapijos programa. Į dienos paketą įeina: individuali kineziterapija salėje (su ar be masažo elementų) ir/arba vertikalioje vonioje bei per silpnų raumenų elektrostimuliacijos procedūra. Kurso metu pacientai apmokomi individualios kineziterapijos namie programos, kurią galės atlikinėti namie po šio kurso. Kaina 200 €.
Pacientams pageidaujant, kursai gali būti kartojami.

Sąnarių skausmų gydymas (pečių, alkūnių, kelių, čiurnų, kulnų ir padų)

  1. Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo apžiūra ir konsultacija bei aptarimas su kineziterapeutu. Trukmė 20 min, kaina 40 €. Sukuriama individuali reabilitacijos programa, kuri gali būti atliekama kasdien arba kas kelios dienos.
  2. Kasdienei programai siūloma kineziterapija salėje arba baseine bei fizioterapijos priemonės (impulsinės srovės, fonoforezė, šviesos terapija). Kaina priklauso nuo pasirinktų priemonių ir jų kiekio.
  3. „Smūgio bangos“ terapija atliekama kas 5-10 dienų. Tai gydymas ypatingos formos infragarsinėmis bangomis. Šios bangos pagalba gaunamas staigus audinių slėgio padidėjimas sumažėjimas ir vėliau atsirandanti neigiamo slėgio fazė, kur ir sukelia terapinį poveikį. Ši mechaninė energija sukelia gijimo ir audinių atsistatymo efektus, lėtinių uždegiminių procesų transformaciją. Šiai dienai tai vienas efektyviausių būdų skausmui, susijusiam su raumenų – griaučių sistema, gydyti. Procedūrų kiekis, priklausomai nuo patologijos, svyruoja nuo 3 iki 10. Procedūros kaina 25 €.

Taikant kompleksus, pakartotinos FMR gydytojo ar manualinės terapijos gydytojo konsultacijos kainuoja 70 €

Registracija šioms paslaugoms bus vykdoma tik telefonu: 8 46 39 7071