Tyrimai

“Nefrida” klinikoje veikia klinikinė diagnostikos laboratorija, kurioje pasitelkiant naujausią ir šiuolaikišką įrangą atliekami įvairūs pirminio ir antrinio lygio tyrimai. 

Nuo 2004 m. laboratorija dalyvauja tarptautinėje laboratorinių tyrimų kokybės kontrolėje “Labquality” – tai reiškia, jog visi „Nefrida“ klinikoje atliekami tyrimai yra nuodugniai patikrinami vertinant jų kokybę ir tikslumą.

„Nefrida“ klinikos laboratorija leidžia taikyti sudėtingas tyrimo metodikas ir pasižymi plačiu atliekamų tyrimų spektru bei kokybe. Pagrindiniai atliekami tyrimai yra šie:

Visais šiais ir daugeliu kitų tyrimų „Nefrida“ klinikoje rūpinasi laboratorinės medicinos gydytojas ir kvalifikuotų laborantų komanda.

Informacija po procedūrų

Dažnai, po procedūros gydytojo kabinete, pacientams kyla klausimų, kurių jie nedrįsta paklausti vizito metu arba kurie į galvą ateina tik vėliau. Šioje skiltyje iš anksto rasite visą naudingiausią informaciją, kurią turėtumėte žinoti poprocedūriniu laikotarpiu.

Tyrimai

Ką reikėtų žinoti davus kraujo?

Po dūrio turėsite palaikyti dūrio vietą užspaudę 5 min. nesulenkus rankos. Porą valandų po tyrimų nekelkite sunkių daiktų ir nesportuokite, tai sumažina kraujosruvos tikimybę. Po tyrimo gerkite daug vandens.

Kodėl reikia atlikti kraujo tyrimus?

Kraujo tyrimai yra greitas ir efektyvus būdas įvertinti žmogaus sveikatą. Jie gali parodyti net mažiausius sutrikimus, infekcijas, ligas, virusus, vėžinius susirgimus, genetines ligas.

D.U.K.

Jei dvejojate, ar tikrai norite užsirašyti procedūrai mūsų klinikoje, kviečiame paskaityti mūsų gydytojų parengtą dažniausiai užduodamų klausimų skiltį. Joje rasite visus atsakymus į rūpimus klausimus dar prieš procedūrą, todėl galėsite jaustis užtikrinti savo pasirinkimu!

Kada geriausia duoti kraują?

Patariame kraujo tyrimus atlikti rytais – nuo 8 iki 11 val. Prieš tyrimą svarbu visiškai atsibusti, duokite sau bent 1 val. tai padaryti.

Ar prieš kraujo tyrimus galima valgyti ir gerti?

Prieš kraujo tyrimus rekomenduojama 8–12 val. (priklauso nuo tyrimų pobūdžio) nevalgyti ir
negerti, nebent tai leidžia Jūsų gydytojas – tai bendras principas, galiojantis visiems pacientams.

Ar prieš kraujo tyrimus galima sportuoti, rūkyti, valytis dantis?

Sportuoti ir rūkyti negalima, nes tai gali iškreipti gautus tyrimų atsakymus. Valytis dantis galite.